Programación

Todos
Cine Documental
Circo
Conferencia
Danza
Danza no profesional
Familiar
Magia
Monólogos
Música
Música no profesional
Teatro
Teatro no profesional
Teatro no profesional

Somriures i llàgrimes

Agrupació Mossèn Cinto Verdaguer
Teatro

Sota teràpia

Daniel Veronese
Danza no profesional

Kábaret (de la vida)

Cia. de dansa Anthurium
Música no profesional

Al dente

Modus operandi
Teatro no profesional

El crèdit

Agrupació Mossèn Cinto Verdaguer
Teatro no profesional

Excuses

Agrupació Mossèn Cinto Verdaguer
Teatro no profesional

Les germanes Prozòrov

Delit Teatre
Teatro

La respiración

Verónica Forqué
Cine Documental

La promesa

El documental del mes
Monólogos

¡Quien tuvo retuvo!

Faemino y Cansado
Música

Flower Power Party

Tributo Janis Joplin / Tributo The Doors
Teatro

Boscos

La Perla 29
Monólogos

La noche de Parrado

Víctor Parrado
Teatro

ART

Pere Arquillué, Francesc Orella, Lluís Villanueva
Circo

Rhümia

Rhum & Cia
Danza

Producció Nacional de Dansa

L’estol, de Roser López Espinosa + Many, de Thomas Noone
Familiar

Little Night

Imaginart
Teatro

La treva (time stands still)

Clara Segura, David Selvas, Ramon Madaula y Mima Riera
Teatro

Herederos del ocaso

Club Caníbal
Familiar

Concert per a nadons

Paulo Lameiro - Cia. Musicalmente (Portugal). Festival El més petit de tots
Danza

La Bella Durmiente

Ballet Nacional Ruso
Música

La voz del violoncello

Montserrat Egea y Amaia Zipitria
Teatro

Les dones sàvies

Molière
Música

Voy a Pasármelo Bien

Tributo a Hombres G y El Canto Del Loco
Cine Documental

Amazona

El documental del mes
Magia

Magic Spectacular

Mago Sun
Teatro

El padre

Héctor Alterio
Familiar

El porc ferotge

Produccions Essencials
Familiar

Family Show Mecano

Dalai Kids Band
Teatro

Fairfly

La Calòrica
Música

Heart and Guts

A Contra Blues
Música

Messiah

Orquestra de Cambra Terrassa 48 i Coral Cantiga
Música

L’esperit dels Obama

Orquestra de Cambra Terrassa 48 i Carles Cases
Teatro

Jurásico II

La isla perdida